Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
Gość napisał:
a nie wiesz baranie że na pogrzebie było 3 księzy
A gdyby było 10 księży to zmieniłoby zaistniałą sytuację.W zupełności wystarczyłby jeden.Rozumiem,że to przez szacunek dla zmarłego i jego rodziny byli obecni inni księża. Nie na pokaz i dla parady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tobie nie wyprano mózgu, nikt cię nie zgwałcił,nie wyświęcił i dlatego wypisujesz takie głupoty.
Oj zdaje się że-"uderzyć w stół to nożyce się odezwą".Ktoś się bardzo zdenerwował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj, 16:06 Wpis #167 Goście Jestem wstrząśnięta niektórymi wypowiedziami. Najlepiej ukryć zło pod sutanną, nie upubliczniać takich draństw i udawać, że nic się nie stało. Mam nadzieję, że takie wypowiedzi pochodzą albo od takich samych księży jak ten z Malowej Góry, którym to nie w smak z oczywistych powodów, albo od kompletnie zdewociałych, bezmózgowych starych bab. Potem jest mi wstyd, że region, z którego pochodzę nazywany jest ciemnym zaściankiem. Go to the top of the pageraport +Quote Post ~virid~ wpis Dzisiaj, 16:29 Wpis #168 Goście CYTAT(~kicia~ @ 7.03.2010, 16:06:38) * Jestem wstrząśnięta niektórymi wypowiedziami. Najlepiej ukryć zło pod sutanną, nie upubliczniać takich draństw i udawać, że nic się nie stało. Mam nadzieję, że takie wypowiedzi pochodzą albo od takich samych księży jak ten z Malowej Góry, którym to nie w smak z oczywistych powodów, albo od kompletnie zdewociałych, bezmózgowych starych bab. Potem jest mi wstyd, że region, z którego pochodzę nazywany jest ciemnym zaściankiem. Wstrząśnięta a nie zmieszana? Szkoda tylko że ty również widzisz tylko jedna stronę medalu a nie potrafisz dociekać prawdy. Ciemny zaścianek? Wyjedź stąd to się przejaśni Wielce Oświecona Osobo. Go to the top of the pageraport +Quote Post ~~xyz~~ wpis Dzisiaj, 17:14 Wpis #169 Goście CYTAT(Gość @ 6.03.2010, 19:55:12) * gdyby nie forum, nawet gazety by nie napisały, bo czarny strach na nie padł a jak sie wypisuje takie bzdury .. ...Powiesił się bo był słaby psychicznie.Ksiądz nie ma z tym nic wspólnego.Ciemnota wiejska różne rzeczy wygaduje.Trwa nagonka na księży,zakonników,biskupów.Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy. Każdy swój rozum ma i zetknął sie przez życie z działalnością kościoła, więc nie wszyscy barbarzyńcy, czasy inkwizycji minęły bo pewnie by nas na stosie mile widziano za próbę innego myślenia TAK NAJZNAKOMITSZA I NAJCZCIGODNIEJSZA CZĘŚĆ SPOŁECZEŃSTWA...-POLSKI KLER!!!OD WIEKÓW ŻYJĄ W OBŁUDZIE I ZAKŁAMANIU.KIEDYŚ PO WSIACH DANINY MUSIELI LUDZIE IM DAWAĆ.A KTO KIEDYŚ WYKORZYSTAŁ ZAĆMIENIE SŁOŃCA I OKRADAŁ CIEMNE POSPÓLSTWO???KTO W IMIĘ ŚWIĘTEGO KRZYŻA PALIŁ LUDZI NA STOSIE???-INKWIZYCJA PIEPRZONA!!!STADO ZGWAŁCONYCH OSIŁKÓW Z SEMINARIUM...BEZ PRZERWY O NICH COŚ TRĄBIĄ W TELEWIZJI. Go to the top of the pageraport +Quote Post ~.~ wpis Dzisiaj, 17:34 Wpis #170 Goście CYTAT(~xyz~ @ 7.03.2010, 17:14:05) * TAK NAJZNAKOMITSZA I NAJCZCIGODNIEJSZA CZĘŚĆ SPOŁECZEŃSTWA...-POLSKI KLER!!!OD WIEKÓW ŻYJĄ W OBŁUDZIE I ZAKŁAMANIU.KIEDYŚ PO WSIACH DANINY MUSIELI LUDZIE IM DAWAĆ.A KTO KIEDYŚ WYKORZYSTAŁ ZAĆMIENIE SŁOŃCA I OKRADAŁ CIEMNE POSPÓLSTWO???KTO W IMIĘ ŚWIĘTEGO KRZYŻA PALIŁ LUDZI NA STOSIE???-INKWIZYCJA PIEPRZONA!!!STADO ZGWAŁCONYCH OSIŁKÓW Z SEMINARIUM...BEZ PRZERWY O NICH COŚ TRĄBIĄ W TELEWIZJI. W seminariach robią im pranie mózgu,starsi gwałcą młodszych.A ich przełożeni to muszą dostać dupy kiedy tylko chcą.Potem ci zflustrowani i zboczeni są wyświęcani...o zgrozo!!!Rozsyłają ich po całej Polsce.A oni tam czują się bezkarni.Kryci przez zwierzchników.BLEEE...OBRZYDZENIE... angry.gif Kwiaty dla was za wypowiedzi od bab w dniu bab co się kiężom jeszcze nie dały !!! http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/1/6/0/2/6029_62906029_73.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąsaty sam bolo napisał:
ten "biedny SOKista" imał sie róznych zajęć taka troche złota rączka wiec dorabiał do wypłaty wiec nie dziw sie ze miał mondeo i to wcale nie takie nowe Jestem miejscowy i wiem co sie wydarzyło .. w kazdej plotce jest szczypta prawdy.Ludzie dobrze wiedzą co sie działo i to juz od dłuzszego czasu. W małej wiosce nic sie nie ukryje
Chłopie jak jesteś miejscowy to zbierz ludzi taczkę lub furmankę z gnojem i wywieście tego dobrodzieja ze wsi kościół to wy parafianie to wy budowaliście ten kościół a jak nie wy to wasi pradziadowie tak że taczkę lub furmankę i wywóska po co wam taki ksiądz. Ja szanuję księży ale tych z powołania i księży a nie bisnesmenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny "pseudo-katolik". Nie chcę szastać Pismem św. bo Pan Jezus powiedział by nie rzucać pereł przed wieprze (bez obrazy,chodzi o tych którzy nie chcą zrozumieć Słowa Bożego i zastosować je w życiu). Ale twierdzę że większość z was to ateiści albo "pseudo wierzący". A skoro tak, to zostawcie problemy Kościoła ludziom wierzącym. Czytaliście kiedyś słowa: "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień" lub "Nie osądzajcie a nie będziecie osądzeni, nie potępiajcie a nie będziecie potępieni"? Być może, ale napewno nie traktujecie ich poważnie... a skoro tak, to trzeba jasno stwierdzić albo jesteście niewierzący albo chodzicie do kościoła by potem mieć o czym plotkować lub lansować się swoim ubiorem. A to jest ppostawa godna politowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was napisał:
Czytaliście kiedyś słowa: "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień" lub "Nie osądzajcie a nie będziecie osądzeni, nie potępiajcie a nie będziecie potępieni"? ..
A czy ty czytales kiedys slowa : "Tylko prawda was wyzwoli" ? lub "Niech mowa wasza bedzie TAK-TAK, NIE-NIE. A reszta pochodzi od szatana" ? albo "Jesli mialbys gorszyc innych, lepiej sobie przywiaz kamien młynski do szyi" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy ty czytales kiedys slowa : "Tylko prawda was wyzwoli" ? Ja nie znam prawdy ale domniemuje niewinność (bo niezależnie od tego kto to jest zawsze pozostanie człowiekiem) a skoro Ty sądzisz inaczej to znaczy że musiałeś być prześcieradłem albo siedzieć pod łózkiem. Było tak? Przyznaj szczerze!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaje sie, bylem materacem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwatywny Katolik napisał:
A nie wiesz baranie, że Kościół Katolicki potepia samobójstwo? Nic dziwnego, że nie był, tego by tylko brakowało, żeby ksiądz był na pogrzebie samobójcy!
Kościół potępia samobójstwo, ale na pogrzebie było, aż trzech księży musieli,żeby zatuszować postępek kolegi, a przyjaciel nie przyjechał, ponieważ nie życzyła sobie tego rodzina Jacka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie nie wyobrażam we wsch Polsce i w dodatku na wsi krytykować księdza .to co się stało w malowej górze .bo na terenach wschodniej polski kler robi co chce a próba odezwania się kogo kolwiek koniczy się na krytyce mieszkaniców osoby.jak można krytykować księdza to gatka miejscowych parafian (parafianin )tłumacząc z na polski z hebrajskiego to(zasicianek ciemnota)Podsumowanie MŁÓDY CZŁÓWIEK NIE WYTRZYMAŁ PRESJ .a sprawa pżyschnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zach. polska napisał:
"kogo kolwiek koniczy" się na krytyce ""mieszkaniców"" osoby.jak można krytykować księdza to "gatka" miejscowych parafian (parafianin )tłumacząc z na polski z hebrajskiego to(zasicianek ciemnota)Podsumowanie MŁÓDY CZŁÓWIEK NIE WYTRZYMAŁ PRESJ .a sprawa pżyschnie
Tak jest ! Krytykujmy wszystko i wszystkich na około zamiast uczyć się ortografi!:-))) Kolejny gigant naukowy na tym forum:-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zach. polska napisał:
Ja sobie nie wyobrażam we wsch Polsce i w dodatku na wsi krytykować księdza .to co się stało w malowej górze .bo na terenach wschodniej polski kler robi co chce a próba odezwania się kogo kolwiek koniczy się na krytyce mieszkaniców osoby.jak można krytykować księdza to gatka miejscowych parafian (parafianin )tłumacząc z na polski z hebrajskiego to(zasicianek ciemnota)Podsumowanie MŁÓDY CZŁÓWIEK NIE WYTRZYMAŁ PRESJ .a sprawa pżyschnie
Czy wszyscy Żydzi sa tak glupi jak ty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Czy wszyscy Żydzi sa tak glupi jak ty ?
ojojojooooooooo,a czy pobzykac to cos gorszacegooooooooo?juz tyle hałasu o takie sprawy kto komu i gdzie wsadził!!!!!kazda ino istota chce podupcyc,toz to sie nie kurzy!!!!!!!ano sama przyjemnosc,od czasu do czasu walnac cielecą minę,bo przy takim długim urgazmie to tylko we łbie zawiruje cileca mine sie zrobi i spac sie chce,a co moze nieeeeeee?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vv napisał:
Tak jest ! Krytykujmy wszystko i wszystkich na około zamiast uczyć się ortografi!:-))) Kolejny gigant naukowy na tym forum:-))))
ejze a coz tam ortografjja,wazne ze napisane i to wiadom o co biego,poprostu hłop zywemu nie przepusci,mliko swieze,jajko od kury tyz,krew ni woda,i o co tu tyle ambarasu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zach. polska napisał:
Ja sobie nie wyobrażam we wsch Polsce i w dodatku na wsi krytykować księdza .to co się stało w malowej górze .bo na terenach wschodniej polski kler robi co chce a próba odezwania się kogo kolwiek koniczy się na krytyce mieszkaniców osoby.jak można krytykować księdza to gatka miejscowych parafian (parafianin )tłumacząc z na polski z hebrajskiego to(zasicianek ciemnota)Podsumowanie MŁÓDY CZŁÓWIEK NIE WYTRZYMAŁ PRESJ .a sprawa pżyschnie
księdzu wolno grzmieć z ambony bo wie jakie mamy grzechy, ale grzechów klechy nie ruszaj, nie wolno to znowu grzech, a krytyka, zagryzą napuszczone, otumanione mochery......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
księdzu wolno grzmieć z ambony bo wie jakie mamy grzechy, ale grzechów klechy nie ruszaj, nie wolno to znowu grzech, a krytyka, zagryzą napuszczone, otumanione mochery......
Wybacz Gościu ale na razie sprawa w tym konkretnym przypadku Malowej Gory wyglada tak :chodza sluchy, nikt żadnych dowodow nie pokazal wiec może bylo tak że ten ksiadz bzykal a moze nie bzykal. Zgadza sie ? A tłuszcza juz wyje ! Ukrzyżuj ! Ukrzyżuj ! I kto tu jest glupim otumanionym moherem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi ksiądz bo ja jestem taksówkarzem i nocą księży wożę na dziwki i tylko ja to wiem i oni a tu zababrał się i cała wieś wie.Szkoda ,że ich nie słyszycie jak od dziwek pijani wracają pijani śmieją się i ubliżają.Ja to mam w nosie dobrze zarabiam i to najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mohair napisał:
Wybacz Gościu ale na razie sprawa w tym konkretnym przypadku Malowej Gory wyglada tak :chodza sluchy, nikt żadnych dowodow nie pokazal wiec może bylo tak że ten ksiadz bzykal a moze nie bzykal. Zgadza sie ? A tłuszcza juz wyje ! Ukrzyżuj ! Ukrzyżuj ! I kto tu jest glupim otumanionym moherem ?
wpis Dzisiaj, 16: Goście Ja sobie nie wyobrażam we wsch Polsce i w dodatku na wsi krytykować księdza .to co się stało w malowej górze .bo na terenach wschodniej polski kler robi co chce a próba odezwania się kogo kolwiek koniczy się na krytyce mieszkaniców osoby.jak można krytykować księdza to gatka miejscowych parafian (parafianin )tłumacząc z na polski z hebrajskiego to(zasicianek ciemnota)Podsumowanie MŁÓDY CZŁÓWIEK NIE WYTRZYMAŁ PRESJi .a sprawa przyschnie niech se bzyka, nie potrzeba dowodów, bo otumanione mochery swoje a inaczej myslacy swoje, kosensusu i tak nie było i będzie. Tylko zwykłemu człowiekowi to grzech, klerowi wszystko wolno, kłamać, kryć kłamstwo, wmawiać tym co muszą odejśc by się bali byliśmy blisko kleru i wiemy jak się wyśmiewali z grzechów co się z nich spowiadaćie, co może kuria, jak sie troszczy o ludzi, kto nie chce wierzyć nie musi, najlepiej żeby sie sami przejechali, żeby im dziecko ksiądz, matkę, żonę wybzykał i wtedy zmienili by punkt widzenia życzymy bezpośrednich kontaktów, ale wszystko zależy od człowieka jakim jest tak wśród kleru jak i zwykłych ludzi. a czy opłaci czy nie opłaci się być szmatą, każdy musi zdecydować, wybrać sam. wszędzie są mądrzy i wielcy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ewa~ napisał:
Głupi ksiądz bo ja jestem taksówkarzem i nocą księży wożę na dziwki i tylko ja to wiem i oni a tu zababrał się i cała wieś wie.Szkoda ,że ich nie słyszycie jak od dziwek pijani wracają pijani śmieją się i ubliżają.Ja to mam w nosie dobrze zarabiam i to najważniejsze.
Dla księży liczą się pieniądze i kobiety KW / Dziennik.pl Co czwarty z nas twierdzi, że zna księdza, który żyje w konkubinacie. Niektórzy księża są chciwi, lekceważą wiernych i żyją w konkubinacie. Są to opinie katolików, którzy wzięli udział w badaniu Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego Wyjątkowość badania polega na doborze respondentów. Było nimi 800 praktykujących katolików, na co dzień współpracują ze swoim proboszczami. Byli to więc ludzie, którzy świetnie znają Kościół i troszczą się o jego dobro. Szokujące są odpowiedzi na pytanie, czy znasz księży, którzy są chciwi i lekceważą wiernych. Aż 40 procent badanych odpowiedziało, że zna takich duchownych. Podobnie 26 procent respondentów zna księży, którzy żyją w konkubinacie. 62 procent ankietowanych stwierdziło, że Kościołowi potrzebny jest jeden duchowy przywódca. Tego jednak brakuje. Nawet, jeśli wskazują na kogoś, dalecy są od zgodności. Lider rankingu, kardynał Stanisław Dziwisz, uważany jest za takiego tylko przez 15 proc. respondentów. Więcej na www.dziennik.pl http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/ar...REG00/915426599 tagi:kochankiksiądzpieniądze Dla księży liczą się pieniądze i kobiety KW / Dziennik.pl Co czwarty z nas twierdzi, że zna księdza, który żyje w konkubinacie. Niektórzy księża są chciwi, lekceważą wiernych i żyją w konkubinacie. Są to opinie katolików, którzy wzięli udział w badaniu Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego. Wyjątkowość badania polega na doborze respondentów. Było nimi 800 praktykujących katolików, na co dzień współpracują ze swoim proboszczami. Byli to więc ludzie, którzy świetnie znają Kościół i troszczą się o jego dobro. Szokujące są odpowiedzi na pytanie, czy znasz księży, którzy są chciwi i lekceważą wiernych. Aż 40 procent badanych odpowiedziało, że zna takich duchownych. Podobnie 26 procent respondentów zna księży, którzy żyją w konkubinacie. 62 procent ankietowanych stwierdziło, że Kościołowi potrzebny jest jeden duchowy przywódca. Tego jednak brakuje. Nawet, jeśli wskazują na kogoś, dalecy są od zgodności. Lider rankingu, kardynał Stanisław Dziwisz, uważany jest za takiego tylko przez 15 proc. respondentów. Więcej na www.dziennik.pl Zapytaliśmy mieszkańców naszego województwa co o tym myślą. Adam z Moniek powiedział nam, że sam zna księdza, ze swoich okolic, który zostawił kapłaństwo dla dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądaliście? w Interwencjach dzisiaj było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...